Kodeks spółek handlowych. Komentarz. Tom I i II

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Komentarze Lex". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
978-83-264-1596-8
popularnonaukowa
Tomasz

W Komentarzu, poza omówieniem przepisów ustawy - Kodeks Spółek Handlowych, przedstawiono cel ich wprowadzenia oraz praktyczne aspekty stosowania, autor komentuje najnowsze zmiany, w tym przepisy: dotyczące wysokości opłat sądowych za wpisy do rejestru przedsiębiorców, umożliwiające przekształcenie przedsiębiorstwa jednoosobowego w spółkę kapitałową, regulujące procedurę związania spółki z...

dotyczące wysokości opłat sądowych za wpisy do rejestru przedsiębiorców,
regulujące procedurę związania spółki z o.o. z wykorzystaniem urzędowego formularza udostępnianego i wypełnianego za pomocą technik teleinformatycznych;
umożliwiające rezygnację decyzją wspólników z odbycia zwyczajnego zgromadzenia, którego przedmiotem miało być zatwierdzenie sprawozdania finansowego za rok obrotowy, w którym działalność spółki pozostawała w zawieszeniu.

źródło opisu: http://www.profinfo.pl

źródło okładki: http://www.profinfo.pl