Zasady życia chrześcijańskiego dla młodzieży

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Formacja chrześcijańska jest naszym obowiązkiem na całe życie. W książce tej biskup przedstawia fundament, na którym należy cierpliwie budować swoją osobowość, tak aby osiągnęła ona ludzką i nadprzyrodzoną pełnię w granicach horyzontów zwyczajnego życia. Książka prosta i absorbująca, owoc długich medytacji słowa Bożego, a także bogatych doświadczeń: ukazuje Ewangelię przełożoną na myśli i działania dzisiejszej młodzieży.