Zgłosuj na książki roku 2017

Mecz o wszystko

Wydawnictwo: Centrum Myśli Jana Pawła II
Asia

To dopiero początek drugiej klasy gimnazjum, a w życiu Kuby już wszystko zaczyna się komplikować. W szkole pojawia się nowy trener drużyny futbolowej, z którym chłopak od razu wchodzi w konflikt. Ania, o której względy zabiegał, zakochuje się w jego rywalu - Dredzie, szkolnym lowelasie. Mama idzie do pracy, a tata jak zwykle o wszystko ma do niej i do niego pretensje. A gdy na dodatek Kuba odkrywa, że trener może być zamieszany w ciemne interesy, przestaje się dogadywać nawet ze swoimi najlepszymi kumplami - Pepe i Zdolnym - którzy mu nie wierzą. Czuje się jak w labiryncie. Czy znajdzie z niego wyjście?

Lawinowo toczące się wydarzenia, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania. Opowieść o przyjaźni, pierwszej miłości i wielkiej pasji do piłki nożnej. Książka dla dziewczyn i chłopaków, którzy wiedzą, że w szkole może zdarzyć się wszystko.

źródło opisu: AKAPIT PRESS,2012

źródło okładki: AKAPIT PRESS,2012

kamyk97 | 2014-05-09

książka szybka, prosta i na temat. kropka.

Caroline | 2012-09-09
Przeczytana: 09 września 2012

Hm. Powiem tyle: nie rzuciło mną o ścianę. Od taka, nie nijaka, ale rewelacyjna to ona też nie jest. Jednak powinna spodobać się ludkom w moim wieku (też właśnie jestem na początku drugiej gim - tak jak w książce). nie wymaga myślenia i jest przyjemna więc polecam!

Wiktoria | 2014-05-04
Przeczytana: 04 maja 2014

No cóż...
Nie wszystkie książki muszą być rewelacyjne...

Alex | 2016-11-12
Ailenrok | 2016-05-30