Volkswagen Golf IV i Bora

Wydawnictwo: WKŁ
8320614791
motoryzacja

Często obserwowanym zjawiskiem wśród kierowców jest potrzeba kontaktu, wymiany doświadczeń, pogawędki o osiągach, zaletach lub problemach towarzyszących codziennemu użytkowaniu samochodu, w celu sprawdzenia lub potwierdzenia opinii o danej marce, modelu, czy wersji pojazdu. Książka ta to starannie opracowany układ, wyselekcjonowany dobór tematów, liczne uwagi praktyczne, które mają za zadanie służyć radą użytkownikowi w razie potrzeby oraz wyjaśniać zasady prawidłowej eksploatacji, gwarantującej niezakłóconą przyjemność z jazdy.

peszko8 | 2014-10-17
Na półkach