Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Zgłosuj na książki roku 2017

Memoirs Of An Imaginary Friend

Wydawnictwo: Sphere Books
8 (2 ocen i 0 opinii) Zobacz oceny
10
0
9
1
8
0
7
1
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Memoirs Of An Imaginary Friend
ISBN
978-0751547870
liczba stron
464
kategoria
Literatura piękna
język
angielski
dodała
Marta

My name is Budo. I have been alive for 5 years. 5 years is a very long time for someone like me to be alive. Max gave me my name. Max is 8 years old. He is the only human person who can see me. I know what Max knows, and some things he doesn't. I know that Max is in danger. And I know that I am the only one who can save him. For readers who loved Room and The Curious Incident of the...

My name is Budo. I have been alive for 5 years. 5 years is a very long time for someone like me to be alive. Max gave me my name. Max is 8 years old. He is the only human person who can see me. I know what Max knows, and some things he doesn't. I know that Max is in danger. And I know that I am the only one who can save him. For readers who loved Room and The Curious Incident of the Night-Time: a heartwarming, heartbreaking story of love, loyalty and the power of the imagination - a novel perfect for anyone who ever had a friend . . . real or otherwise.

 

źródło opisu: okładka

pokaż więcej

Brak materiałów.
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (6)
 Pokaż tylko oceny z treścią
książek: 539
Nebulka | 2014-09-12
Na półkach: Przeczytane, English
książek: 994
Marta | 2012-04-05
Przeczytana: 08 kwietnia 2012
książek: 83
Glamleo | 2016-04-09
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 819
nextdooralice | 2015-01-03
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 54
Maria Obrębska | 2014-09-07
Na półkach: Chcę przeczytać
książek: 12020
wampirek | 2012-09-07
Na półkach: Chcę przeczytać
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Cytaty z książki
zgłoś błąd zgłoś błąd