Memoirs Of An Imaginary Friend

Wydawnictwo: Sphere Books
8 (2 ocen i 0 opinii) Zobacz oceny
10
0
9
1
8
0
7
1
6
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Memoirs Of An Imaginary Friend
ISBN
978-0751547870
liczba stron
464
kategoria
literatura piękna
język
angielski
dodała
Marta

My name is Budo. I have been alive for 5 years. 5 years is a very long time for someone like me to be alive. Max gave me my name. Max is 8 years old. He is the only human person who can see me. I know what Max knows, and some things he doesn't. I know that Max is in danger. And I know that I am the only one who can save him. For readers who loved Room and The Curious Incident of the...

My name is Budo. I have been alive for 5 years. 5 years is a very long time for someone like me to be alive. Max gave me my name. Max is 8 years old. He is the only human person who can see me. I know what Max knows, and some things he doesn't. I know that Max is in danger. And I know that I am the only one who can save him. For readers who loved Room and The Curious Incident of the Night-Time: a heartwarming, heartbreaking story of love, loyalty and the power of the imagination - a novel perfect for anyone who ever had a friend . . . real or otherwise.

 

źródło opisu: okładka

pokaż więcej

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (0)
 Pokaż tylko oceny z treścią
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!
Przeczytaj także

Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Cytaty z książki
zgłoś błąd zgłoś błąd