Szczęściarz

Wydawnictwo: Twój Styl
literatura piękna
Jaga

Ta książeczka opowiada o żydowskim chłopcu, któremu udało się uciec przed gettem. Do getta zabrano całą jego rodzinę, najbliższych sąsiadów, wielu znajomych. Po latach tułaczki, głodu i bólu powraca do rodzinnego miasta... Jest szczęściarzem, bo ocalił życie, ale koszmar tego, co przeżył, pozostanie w nim na zawsze, nie da się go wyrzucić z pamięci, ani zagłuszyć poczucia winy wobec tych, którzy zginęli

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!