Reduty polskie. Historyczny teatr faktu

83-88822-35-7
historia, Polska, powstanie
historia
Tomek

Ks. Andrzej Zwoliński, autor wielu popularnych książek z różnych dziedzin, swoją najnowszą publikację pt. "Reduty polskie" poświęcił historii polskich walk w obronie niepodległości - od Konfederacji Barskiej do powstań śląskich. Książka pokazuje w syntetycznym skrócie, jak stopniowo traciliśmy suwerenność i jak wiele cierpień kosztował Polaków brak własnego państwa. "Reduty polskie" mogą być...

"Reduty polskie" mogą być przydatne dla nauczycieli historii, którzy wychowanie patriotyczne uważają za istotną część nauczania historii oraz dla młodzieży - jako uzupełnienie szkolnej edukacji.

źródło opisu: Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, 2002

źródło okładki: http://www.polwen.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!