Bułgaria. Last Minute

Wydawnictwo: Pascal
Bulgaria. Last Minute
Przewodnik Bułgaria
Matacz

Kiedy nosi po świecie... Bułgaria Bułgarii nie da się zapomnieć. Słońce ogrzewa plaże Słonecznego Brzegu i Złotych Piasków, uliczki urokliwego Neseberu i Sozopola oraz masywy górskie Stara Płanina, Rodopy, Pirin i Riła. Bizantyńskie twierdze, wiekowe cerkwie, smukłe meczety przenoszą w przeszłość. Wino rozpala zmysły... Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie...

Kiedy nosi po świecie... Bułgaria

Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala „Last Minute”. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży.

Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. Zawiera kolorowe mapki, fotografie i podstawowe informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć.

Opisuje zwięźle najciekawsze turystycznie miejsca, wyróżniając szczególne atrakcje na zdjęciach, w ramkach, za pomocą systemu gwiazdek. Zawiera skondensowane informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety.

źródło opisu: www.pascal.pl

źródło okładki: www.pascal.pl