Kodeks cywilny

Wydawnictwo: LexisNexis
kodeks, prawo cywilne, prawo
Kinga

Inne wydania

Publikacja zawiera tekst ustawy – Kodeks cywilny wraz z przepisami wprowadzającymi. W książce znajduje się skorowidz przedmiotowy ułatwiający odnalezienie poszczególnych instytucji oraz wykazy aktów zmieniających i wykonujących Kodeks. Artykuły Kodeksu zostały opatrzone tytułami objaśniającymi ich sens – zaakcentowano je kolorowym tłem. Publikacja ta jest skierowana przede wszystkim do...

Publikacja ta jest skierowana przede wszystkim do studentów, aplikantów oraz osób przygotowujących się do wszelkiego rodzaju egzaminów prawniczych, którym może być pomocna przy nauce skomplikowanej materii prawa cywilnego.

Stan prawny na 20 stycznia 2012 roku.

źródło opisu: www.lexisnexis.pl

źródło okładki: www.lexisnexis.pl

Palishman | 2012-12-19
Przeczytana: 2003 rok

Niezła pozycja, aczkolwiek nie wolna od pewnych braków (nieco przyciężkawy język, niezbyt wciągająca fabuła, nadmierny rygoryzm). Ponadto zdarzają się zmiany przy wznowieniach. Lektura nie dla każdego.

Już nigdy więcej się nie zobaczymy Kodeksie Cywilny. Żegnaj, nie będę tęsknić.

Demonica | 2017-09-06
Jola | 2017-07-16