Musieli zginąć

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gazeta Polska Wydanie specjalne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Niezależne Wydawnictwo Polskie
literatura faktu
Karol

„Musieli zginąć” to unikatowe kompendium wiedzy na temat katastrofy w Smoleńsku, wzbogacone o ciekawe wywiady i wiele najnowszych ustaleń dotyczących wątków sprawy poruszanych już wcześniej w „GP”. Jest to też pierwsze książkowe podsumowanie dziennikarskiego śledztwa prowadzonego przez „Gazetę Polską” od pierwszych dni po tragedii w Smoleńsku. Na prawie 200 stronach znajdą Państwo niepublikowane dotąd informacje o przełomowym znaczeniu w odkrywaniu prawdy o największej tragedii w historii powojennej Polski.

źródło opisu: www.gazetapolska.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Magnat | 2019-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2019

Tym razem mniej polityki,wiecej faktöw - oczywiscie tych znanych.
Tych innych nie poznamy raczej nigdy,bo to nie my,ale inni rozdajä karty.
A nawet jesli kiedys by bylo...to i tak nic, bo juz to co znamy do dzis,co przedstawia tez ta pozycja, nie wywoluje u ludzi zastanowienia, tylko emocje i namietnosci - my-inni ,bez spojrzenia,ze i jednymi i drugimi manipulujä figuranci rwiäcy wladze,oraz to,ze ci sä tylko pionkami...wiec dajemy sie rozgrywac przez kazdego-röwniez przez tych z naszego podwörka.