Musieli zginąć

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gazeta Polska Wydanie specjalne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Niezależne Wydawnictwo Polskie
literatura faktu
Karol

„Musieli zginąć” to unikatowe kompendium wiedzy na temat katastrofy w Smoleńsku, wzbogacone o ciekawe wywiady i wiele najnowszych ustaleń dotyczących wątków sprawy poruszanych już wcześniej w „GP”. Jest to też pierwsze książkowe podsumowanie dziennikarskiego śledztwa prowadzonego przez „Gazetę Polską” od pierwszych dni po tragedii w Smoleńsku. Na prawie 200 stronach znajdą Państwo niepublikowane dotąd informacje o przełomowym znaczeniu w odkrywaniu prawdy o największej tragedii w historii powojennej Polski.

źródło opisu: www.gazetapolska.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie