Jak radzić sobie z gniewem

Tłumaczenie: Adrianna Szczęsna
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
2 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Anger Therapy
gniew, poradnik
poradniki
marika3333

Gniew to bolesna i silna emocja, która sprawia, że człowiek czuje się bezradny, pokonany i niezdolny do działania. Niniejsza książeczka stanowi zwięzły poradnik, który dzięki swojemu jasnemu i przekonującemu językowi wskazuje, jak skutecznie radzić sobie z gniewem. Podpowiada, jak wyrażać to uczucie i jak nad nim panować, jak je wykorzystać do lepszego poznania własnego wnętrza i jak przekształcić nagromadzoną energię w siłę do zmiany na lepsze.

źródło opisu: Edycja Świętego Pawła, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie

marika3333 | 2012-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2012

Gdyby ta książeczka miała więcej stron, na pewno bym ją odłożyła po 2 minutach.

Abdita | 2014-07-01
Na półkach