Szarada

83-7227-039-2
Ewa Ciszkowska
transplantacja zagadka kryminalna

2041

Sandra Brown napisała kilka gorszych książek, kilka jednak znacznie lepszych.
"Szarada" jest jest szczytem możliwości Autorki. Dość kiepski wątek kryminalny, poplątanie z pomieszaniem.
To, co mi się podobało, to podkreślenie wartości zdrowia, znaczenia każdego pojedynczego dnia w naszym życiu i potrzeby nadania temu, co robimy głębszego sensu.

Sandra Brown napisała kilka gorszych książek, kilka jednak znacznie lepszych.

Z braku innych ciekawych książek w mojej bibliotece sięgnęła właśnie po to coś. I już nigdy więcej. Czytanie szło mi nawet gładko, ale te wulgarne dialogi i końcówka, kiedy wszystko wychodzi na jaw. Masakra, pomieszanie z poplątaniem i wielkie rozczarowanie. Bo mimo wszystko myślałam, że autorka jakoś fajnie to zakończy. A tu buuuuuuuuuu, książka okazała się mało wartościowym romansem. A już o wątku kryminalnym nie ma mowy.

I znów Pani Sandra Brown mnie zaskoczyła historią. Świetny kryminał jak zwykle połączony z romansem. Może się powtarzam ale to kolejna pozycja która trzyma czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Transplantacja serca, niewyjaśniona seria morderstw to są hasła którymi można opisać pokrótce historię opisywaną przez autorkę. Łatwy język dzięki któremu szybko się czyta. Po prostu polecam.

Pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam. Super język, bardzo wciągająca. Polecam

szybko, bardzo szybko, aż za szybko nadchodzi koniec! polecam

szybko, bardzo szybko, aż za szybko nadchodzi koniec! polecam

Jest w niej to co u Brown lubię: akcja, napięcie, wartkie dialogi oraz "iskrzy coś na fali on i ona" ;) literatura dla chcących się zrelaksować; szybko się czyta, generalnie polecam

Bardzo polecam :)

Bardzo polecam :)

Ciekawie skonstruowana fabuła. Polecam!

Ciekawie skonstruowana fabuła. Polecam!

• 2009
  • Sandra Brown