Star Wars Antologia Fanów 2009

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Antologia Fanów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
star wars, antologia, fani
hobby
Trojka

Antologia Fanów 2009 to przede wszystkim sześćdziesiąt najlepszych artykułów, które pojawiły się na polskich stronach poświęconych Star Wars w 2009 roku. W tej liczącej 140 stron niezwykłej publikacji znajdziecie recenzje, zestawienia, podsumowania, relacje z konwentów, wywiady, opowiadania i całe mnóstwo felietonów oraz esejów - wszystko to podzielone na działy tematyczne, dające pogląd na premiery i wydarzenia Star Wars z całego 2009 roku. W artykułach i między nimi nie zabrakło oczywiście gwiezdnowojennych ilustracji, przemieszanych z humorystycznymi minikomiksami, a także krótkimi notkami o różnych projektach fanowskich, ciekawostkach i współtwórcach antologii.

źródło opisu: sw-extreme.com, 2010

źródło okładki: http://sw-extreme.com/article,1889,antologia-fanow-2009.html