We własnych butach

8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Walking in My Shoes
życie, podróż, wiara, miłość
literatura piękna

- Rodzinne sekrety, nieujawnione tajemnice, pytania długo pozostające bez odpowiedzi. - Podróż życia w poszukiwaniu tożsamości i miłości. - Wielka pasja i wiara. Powieść pisana życiem - bardziej porywająca, fascynująca i pełna emocji niż najciekawsza fabuła pisana przez najlepszych scenarzystów. „Swą podróż życia Elizabeth rozpoczęła jako mała dziewczynka z nieznanej wioski w komunistycznej...

- Podróż życia w poszukiwaniu tożsamości i miłości.
- Wielka pasja i wiara.

„Swą podróż życia Elizabeth rozpoczęła jako mała dziewczynka z nieznanej wioski w komunistycznej Jugosławii. Oddziaływanie tej wyjątkowej kobiety na życie tysięcy kobiet na świecie przekroczyło granice polityczne, granice ludzkich możliwości, granice cierpienia i choroby, a nade wszystko pokonało bariery ludzkich serc. Elizabeth pomogła tym kobietom odnaleźć sens życia, nadzieję, uzdrowienie i pasję, prawdziwą wolność i godność”. Alina Wieja

„W tej niezwykle wzruszającej książce odkryjemy prawdziwą historię, ukształtowaną przez kobietę, którą dzisiaj znamy i kochamy. Elizabeth zaprasza nas do towarzyszenia jej w podróży życia, którą odbywa. Ofiarowuje nam bardzo osobiste wejrzenie w to, jak jej charakter był szlifowany przez łaskę”. Joni Eareckson Tada

źródło opisu: http://koinonia.org.pl/products/we-wzasnych-butach

źródło okładki: http://koinonia.org.pl/products/we-wzasnych-butach

staczer | 2012-05-15
Przeczytana: 2012 rok

ksiażka dla tych, którzy lubią czytać o życiu innych ludzi. Oparta na prawdziwych zdarzeniach z zycia autorki, ciekawa. Bohaterka to kobieta mądra, wyczekująca Bożego prowadzenia, czasami cierpliwa, czasami wymykająca się spod kontroli. Myslę, że warto to przeczytać, aby głębiej spojrzeć w siebie, zastanowic się nad biegiem własnego zycia, umieć czerpać naukę z doświadczeń w życiu. Zachęca też do zabiegania o spełnienie włąsnych marzeń, umiejętności wykorzystania swoich talentów.