Podwozia samochodów. Podstawy konstrukcji

Wydawnictwo: WKŁ
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320614007
motoryzacja

Przegląd najważniejszych zagadnień dotyczących zespołów podwozia samochodów, bogato ilustrowany przykładami rozwiązań konstrukcyjnych, w tym także podwozi samochodów napędzanych na cztery koła. Uwzględniono ogólny układ konstrukcyjny podwozia, dynamikę opon, kinematykę i elastokinematykę zawieszeń, układy kierownicze, dobór elementów sprężystych i tłumiących zawieszeń, dynamikę pojazdu w różnych stanach ruchu, zachowanie stateczności w czasie hamowania, wykorzystanie przyczepności podczas przyspieszania oraz zdolność do pokonywania wzniesień.

s400cdi | 2013-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2013

Dużo ciekawych informacji. Fascynyjąca lektura dla pasjonatów i pracowników branży motoryzacyjnej w przystępnej formie.

wipptal | 2016-08-11
domin369 | 2016-04-09