Wprowadzenie do religioznawstwa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Werbistów VERBINUM
Einführung in die Religionswissenschaft
kalofonia

Książka, którą oddajemy do rąk czytelnika polskiego, prezentuje obecny stan badań religioznawczych, aktualne problemy z nimi związane oraz metody ich rozwiązywania. Religioznawstwo zostało tu odgraniczone zarówno od nauk pokrewnych, jak i od krytyki religii. Wyniki własnych dociekań autora mogą służyć jako bodziec do dalszych badań. Liczne przypisy oraz bogata -dołączona w wydaniu polskim- bibliografia pozwalają na wykorzystanie "Wprowadzenia do religioznawstwa" jako podręcznika.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: google