Tajemnice reinkarnacji odsłania Edgar Cayce

Wydawnictwo: Raff & Jung
8385932097
Edgar Cayce, reinkarnacja
popularnonaukowa

"Tajemnice reinkarnacji" - to jedna z najlepszych książek dotyczących reinkarnacji i karmy, tym cenniejsza, że napisana na podstawie przekazów Edgara Cayce'ego.

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

Rixiu | 2017-08-26
Przeczytana: 25 sierpnia 2017

Chyba jedna z najlepszych książek jaką przeczytałem, wyjaśniająca reinkarnację i karmę, jako podstawowe pojęcia religii Wschodu, dla osoby żyjącej w kulturze Zachodu.
Ciekawe, że nasz Kościół Katolicki (KK), który pochodzi z tradycji judeo-chrześcijańskiej, nie wyznaje reinkarnacji a mistyka judaistyczna (Kabała) jak najbardziej...Dziwne to... z resztą sprowadzona do sekty przez KK mistyka chrześcijańska (Gnoza) też w to wierzyła...

Polecam zapoznanie z fenomenem Edgara Cayce'go.