Grupa krwi AB. Podręczna lista pokarmów, napojów i suplementów zgodnych z metodą "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi"

Wydawnictwo: MADA
poradniki

D,Adamo Peter, Whitney Catherine Wydawca:MADA Format:12.0x16.0cm Oprawa:Miękka Objętość:93 Rok wydania:2003  Jeśli masz grupę krwi AB, jedz dużo warzyw, ale również uzupełniaj je zwierzęcym białkiem, a będziesz się cieszył znakomitym zdrowiem. Noś ten kieszonkowy poradnik zawsze ze sobą. Pomoże ci to uniknąć niepotrzebnej nadwagi i chorób związanych z niewłaściwym odżywianiem.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

skun | 2016-09-20
Przeczytana: 19 września 2016

W związku z problemami zdrowotnymi, które mnie dopadły zostałem zobligowany do stosowania się do zasady jedzenia zgodnie z grupą krwi. Po wciągnięciu się w zagadnienie jedzenia zgodnie ze swoją grupą krwi, również moja żona zaciekawiła się tematem i w krótkim czasie również zaczęła się stosować do tej zasady. Jest to bardzo przystępnie napisany poradnik o tym jak i co jeść, a czego unikać, oczywiście w kontekście konkretnej grupy krwi. To bardzo przydatna lista pokarmów, dzięki której można przywrócić organizmowi właściwe funkcjonowanie. Mam jednak bardzo ważną uwagę. Otóż należy ją stosować po konsultacji z lekarzem lub osobą obeznaną w kwestii żywieniowej. Książka została bowiem napisana już bardzo dawno temu - w roku 2002r. i wiele nowych badań pojawiło się od tamtego czasu, które np. udowadniają szkodliwość niektórych pokarmów, a co zatem idzie powinniśmy ich unikać, tymczasem znajdują się one w tej książeczce jako wskazane do spożycia. Dotyczy to również produktów, które na...

| 2012-03-11
Przeczytana: marzec 2012