Indiana Jones i zagadka Atlantydy I

Tłumaczenie: Anna Małecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Indiana Jones i zagadka Atlantydy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Delta W-Z
7 (17 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Indiana Jones and the Fate of Atlantis
komiksy
MistrzSeller

Komiksowa adaptacja gry Indiana Jones and the Fate of Atlantis. Indiana Jones i Sophia Hapgood, podążają tropem Niemców, by nie dopuścić do odnalezienia i wykorzystania Atlantydy przeciwko ludzkości.

źródło opisu: Opis Autorski

źródło okładki: http://www.indiana-jones.pl/komiksy_wpolsce_delta.html#zagadka

Beremis | 2014-11-25
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 25 listopada 2014

Pozycja chyba tylko dla zagorzałych fanów Indiany Jones, filmy znacznie ciekawsze. Bohater na kartach komiksu traci znaną z filmów twarz, choć na okładce widzimy H. Forrda, a szkoda, byłby dodatkowy smaczek dla fanów aktora.
Scenariusz nie jest zły, są pościgi, strzelaniny, piękne i inteligentne kobiety. Ale przedstawiona wersja Atlantydy jakoś do mnie nie przemawia. Opanowana antygrawitacja, super wydajne i bezpieczne źródła energii, ech. Może rozkręci się w kolejnych tomach.
Masowa produkcja na licencji, mająca wzbogacić świat gry i taki poziom reprezentuje.
Nawet ciężko znaleść kto to rysował. Choć niewielka to strata.