Księga Myślenia

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
839182439x
poradniki

Księga myślenia to wspaniały przewodnik po ścieżkach i bezdrożach naszego umysłu. Książka zawiera szereg zabawnych ćwiczeń, które pomagają otworzyć się na twórcze myślenie. Nawet wtedy, kiedy uważasz, że nie masz dobrych pomysłów, będziesz wiedział, co robić by się nie poddawać. Będziesz szukał rozwiązań problemów, które wydają Ci się nierozwiązywalne. Będziesz ćwiczył umysł i rozwijał jego możliwości.

Camelia | 2012-12-04
Przeczytana: 2004 rok

Świetna książka dla dziecka. Fajne zabawy, logiczne zagadki, ciekawe ilustracje. Zachęca do rozwijania szarych komórek. Mojej córce bardzo się podobała.

magic_island | 2013-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2013