Star Wars Prey/Republic 63: Striking from the Shadows
komiksy
MistrzSeller

Miesięcznik Star Wars Komiks przedstawia na 48 stronach zamknięte opowieści komiksowe z odległej galaktyki. W numerze 7/2011 znalazły się dwie historie: ATAK Z CIENIA Dalszy ciąg przygód Quinlana Vosa, który przeniknął do najbliższego otoczenia hrabiego Dooku. O wcześniejszych wydarzeniach z udziałem tego szpiega Jedi opowiadają komiksy, które zamieściliśmy w tegorocznych numerach 2, 4 i 5. Quinlan w roli agenta bez przerwy styka się z ciemną stroną Mocy. Ryzyko, że jej ulegnie, staje się coraz większe. ZDOBYCZ Han Solo w młodym wieku wstąpił do imperialnej akademii, po czym rozpoczął służbę w armii. Jego kariera wojskowa skończyła się, gdy wbrew rozkazom uratował niewolnika z rasy Wookieech, Chewbaccę (o czym można przeczytać w Star Wars Komiks 3/2011). Jego niesubordynacja wzbudziła gniew Imperium i Hana ściga nie tylko sam Darth Vader, ale i Boba Fett.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1403.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1403.html

Dorota Królikowska | 2017-07-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy