Rybactwo stawowe

Wydawnictwo: OWG
poradniki

Guziur Janusz i in. HOŹA Rok wydania 2003 Stron: 384 Format: 17.0x24.0cm Oprawa: TwardaTreść podręcznika oparto zarówno na podstawowych (klasycznych) metodach hodowli ryb w stawach, jak i częściowo nowoczesnych technologiach przemysłowego tuczu ryb w stawach, sadzach,basenach i obiegach zamkniętych, stosowanych w kraju i zagranicą. Wykorzystano tu zwłaszcza wyniki badań i doświadczenia produkcyjne 4 głównych ośrodków rybackich w kraju. W pracy tej omówione zostały także najważniejsze wyniki badań i technologii produkcji ryb, stosowane w krajach ościennych, zwłaszcza w Czechach, na Morawach i Niemczech.

KAROLLA | 2011-04-29
Na półkach: Rybactwo, Przeczytane