Zgłosuj na książki roku 2017

9788361319108
Marvel, X-Men
komiksy
MistrzSeller

Twórcy, których współpraca była marzeniem wielu - Joss Whedon (serial TV Buffy: Postrach Wampirów) i John Cassaday (Planetary, Kapitan Ameryka)
prezentują finał wybuchowej serii z mutantami w rolach głównych.
X-Men zostają porwani na planetę Breakworld. Czy uda im się ocalić od
zagłady nie jeden, a dwa światy? I za jaką cenę?

źródło opisu: Mucha Comics 2008

źródło okładki: http://www.muchacomics.com/listprod.php?kat=1

Chudi_X | 2015-10-19
Przeczytana: 18 października 2015

Pamiętam, że to właśnie od pierwszego tomu "Astonishing X-Men" zaczęła się moja miłość do X-Menów, za którymi wcześniej w ogóle nie przepadałem. Nudziły mnie te wszystkie historie o ratowaniu ludzi, którzy i tak nienawidzą mutantów i o walkach ze złymi mutantami oraz przybyszami z innych światów, kontinuów czasowych.

W trakcie czytania poprzednich tomów miałem obawy, czy seria utrzyma swój bardzo dobry poziom pełen zaskakujących zwrotów akcji, solidnie wykreowanych postaci i bardzo dobrych ilustracji. Nie zawiodłem się i stwierdzam, że czwarty, ostatni tom jest godnym zakończeniem "Astonishing X-Men".

MistrzSeller | 2012-03-30
Przeczytana: 30 marca 2012

Wspaniałe zakończenie świetnej serii. Na Astonishing X-Men natrafiłem w sumie przypadkiem. Na jednym ze stanowisk na Polconie zauważyłem ten komiks i kupiłem. Przyciągnęło mnie oczywiście nazwisko Jossa Whedona, twórcy kilku moich ulubionych seriali. Nie jestem zbyt wielkim fanem X-Menów, zawsze mi w tych historiach brakowało czegoś co przyciągałoby mnie do czytania. Astonishing X-Men ma to coś. Świetnie wykreowane postaci. Fabuła, która jest w miarę oryginalna i zaskakująca. Ten komiks tak mnie wciągnął, że te 200 stron przeczytałem jednym ciągiem. Polecam!

QUEENfan | 2017-03-16
charlie | 2017-01-27