Scott Pilgrim Gets It Together

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Scott Pilgrim". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oni Press
978-1-932664-49-2
komiksy
angielski
Anarriel

It's summertime, but who can relax? Welcome back to Scott Pilgrim's nightmarish little existence. His relationship with Ramona Flowers is sweeter than ever, but he's still got girl troubles, seven evil ex-boyfriends still want to kill him, and worst of all, now she wants him to get a JOB?! It's Scott Pilgrim, Vol. 4: Now with more kicks, punches, rock & roll, subspace, half-ninjas, experience points, samurai swords, girly action, and laughable attempts to seek gainful employment!

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.scottpilgrim.com/inside.php?id=previews

Artur Wołoszyn | 2016-09-20
Przeczytana: 20 września 2016

Kolejny świetny tom. Zaczyna się lekko od przyjemnej sceny na plaży, powoli ukazując jak Scott ma co raz to bardziej przekichane. Azjata z mieczem na plus, nie spodziewałem się go i cały komiks byłem ciekaw kto to. Relacja Scotta z Ramoną ponownie została świetnie utrzymana, tym razem sprawy między nimi się trochę pokomplikują. Cóż tu można dodać więcej, jak się komuś podobały poprzednie tomy to i ten się spodoba.

Maczadro | 2015-08-18

Sceny na plaży cool, walki cool, historia Kim amazing, Scott and Ramona AMAZING! Nie no, z części na część coraz lepsze dowcipy i walki, nie mogę doczekać się dowiedzenia kim jest Gideon i co się stało między nim, a teraz w zasadzie równorzędnie główną bohaterką. Żal tylko młodego Neila, chłopak z komiksu na komiks coraz bardziej ma pod górkę. Co wkurza? Julia, ale w zasadzie o to chodzi w jej postaci :P

| 2013-11-17
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 17 listopada 2013

Kim: "Scott, if your life had a face I would punch it. I would punch your life in the face." Steve Stills: "Scott, if your life had a face I would punch it in the balls. Seriously."

Macchiato | 2017-05-09
Na półkach: Przeczytane, English, Komiksy