Ślubna suknia

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
suknia ślubna
takisobiejac

Powieść autorstwa Anny Śliwickiej.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Ania | 2012-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2012

Przez przypadek wypożyczyłam tą książkę, bo miałam wypożyczyć ten tytuł tylko inny autor ;) Ale jak wypożyczyłam to zaczęłam czytać. Książka jak sam tytuł wskazuje dotyczy przygotowania Renaty i Julka do ślubu kościelnego (bo cywilny już mieli) w czasach socjalizmu. Nie licząc tego, że w tamtych czasach trudniej było załatwić jedzenie, ubrania itd to patrząc na dzisiejszy świat wcale nie jest lepiej pod niektórymi względami. Też na to patrzą, jak kto jest ubrany, ile wydaja pieniędzy itd. Oprócz przygotowań jest również pokazane jak Julek nie znając rodziców poznaje ich, jak ich odbiera oraz ich życie. Książka samo życie (w dzisiejszych czas również) ale czytałam ją bo czytałam. Dla mnie żadna rewelacja.

książek: 2091
Emilka20 | 2013-05-17