Trzęsienie ziemi

Tłumaczenie: Jacek Pleciński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Literatura iberyjska i latynoamerykańska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bene Nati
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Terramoto
83-86675-16-0
literatura piękna
Flack

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Dotarłem do 100 strony. Książka bardzo ciekawa, ale wyjątkowo ciężka. Tylko dla osób znających BARDZO dobrze historię, kulturę i literaturę Portugalii, a także Lizbonę. Bez potężnego zaplecza książka będzie kompletnie nie do przeczytania.

Ja na nieszczęście nie dałem rady, sięgnąłem po lżejszą portugalską literaturę, ale z pewnością do tej pozycji wrócę, gdyż surrealizm w niej przedstawiony jest niesamowity i chciałbym trochę lepiej go zrozumieć.