Veselé príhody z prázdnin

Wydawnictwo: Kalligram
czeski

Najnovšia kniha spisovateľa, scenáristu, publicistu a hudobníka v jednej osobe Máriusa Kopcsaya Veselé príhody z prázdnin už svojím zdanlivo naivným titulom naznačuje odstup od valcujúcej reality, s akou sa stretávame v tomto štádiu nepretržitej reklamnej kampane na budúcnosť. Autorov zmysel pre zachytenie skrivených portrétov „hrdinov našich čias“ má už svoj okruh obdivovateľov, no Veselé...

Autorov zmysel pre zachytenie skrivených portrétov „hrdinov našich čias“ má už svoj okruh obdivovateľov, no Veselé príhody z prázdnin zaručene oslovia aj širšiu čitateľskú verejnosť.

źródło opisu: Kalligram, 2012

źródło okładki: Kalligram, 2012