Sztuka ochrony psychicznej

Wydawnictwo: Medium
poradniki

Hall Judy Wydawca:MEDIUM Format:13.0x19.0cm Oprawa:Miękka Objętość:223  Wraz ze wzrostem popularności medytacji, zainteresowania rozwojem osobistym, praktykami magii i szamanizmu znajdujemy w sytuacjach, gdy ochrona psychiczna staje się konieczna, zwłaszcza dla osób o podwyższonej wrażliwości.Ten poradnik uczy prostych i skutecznych metod, które zapewnią ci bezpieczeństwo psychiczne i poczucie wewnętrznego spokoju

fiona | 2012-12-15

Jeśli często czujemy się zmęczeni, zniechęceni, wyczerpani, brak nam sił do działania warto skorzystać ze wskazówek zawartych w tej książce.Czasami potrzeba bardzo niewiele aby odzyskać właściwy poziom sił witalnych i energii do życia.
Książka zawiera bardzo dużo praktycznych ćwiczeń jak chronić się przed wpływem złych energii i jak wzmacniać swoją aurę.Sposoby ochrony psychicznej są naprawdę bardzo proste i skuteczne.

Rachela Dylik | 2017-02-10
Przeczytana: 09 lutego 2017

Po tytule spodziewałam się książki z podejściem bardziej coachingowym, czekała mnie jednak miła niespodzianka, kiedy zaczynając czytać, przekonałam się, że "Sztuka ochrony psychicznej" bardziej opisuje temat pod kątem duchowości, ezoteryki i magii. Znalazłam w niej wiele wartościowych praktyk, ćwiczeń na wzmocnienie swojej aury, ochrony psychicznej, na oczyszczenie i wzmocnienie swoich czakr, na oczyszczanie i energetyzowanie pomieszczeń etc. Część z nich już znałam, część sama sobie wypracowałam poprzez pracę ze swoją intuicją, co polecam każdemu, bo najlepiej jest wypracowywać sobie własne techniki, rezonujące z nami najlepiej.
Ćwiczenia opisane w książce składają się z dwóch części - dla osób, które potrafią bez problemu wizualizować, oraz dla tych, którzy mają z tym trudności. Autorka zapewnia, że zarówno jedne, jak i drugie metody są równie skuteczne.
Jedyne, co mi się nie podobało, to wszechobecna reklama esencji kwiatowych, pod koniec książki już omijałam te wzmianki, a może...

| 2014-08-24

Zdecydowanie pomocna, zwłaszcza dla początkujących. Zawiera wiele praktycznych porad, ćwiczeń i wizualizacji, pozwala wybrać nam techniki, w których czujemy się dobrze.

Korneliusz | 2016-06-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ezoteryka

Książkę potraktowałem jako ciekawostkę, co nie znaczy, że przedstawione w niej metody są nieskuteczne. Osobiście podszedłem do niektórych z nich z pewnym dystansem, część zaś próbowałem nawet zastosować. Każdy musi zatem wybrać dla siebie coś odpowiedniego.

książek: 1946
skarbka78 | 2014-12-06