Samoloty Luftwaffe 1933-1945. Tom II

Wydawnictwo: Lampart
83-86776-03-X
Getos

Samoloty Luftwaffe to dwutomowy, pełny i kompletny przegląd wszystkich typów samolotów użytkowanych przez lotnictwo III Rzeszy. Przedstawiono także konstrukcje prototypowe oraz najistotniejsze proje... Samoloty Luftwaffe to dwutomowy, pełny i kompletny przegląd wszystkich typów samolotów użytkowanych przez lotnictwo III Rzeszy. Przedstawiono także konstrukcje prototypowe oraz najistotniejsze projekty. W poszczególnych rozdziałach w kolejności alfabetycznej umieszczono zakłady przemysłu lotniczego i ich konstrukcje. Poszczególne hasła zawierają powstania, rozwoju, zastosowanie bojowe oraz ogólny opis ok. osiemdziesięciu konstrukcji wraz z danymi taktyczno- technicznymi. Nie zabrakło również licznych fotografii i rysunków, w tym aksjometrycznych, jak i plansz barwnych z sylwetkami bocznymi. ukryj.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://military-machine.blogspot.com