Elektroniczne układy wtryskowe silników wysokoprężnych

Wydawnictwo: WKŁ
8320613698
technika

W książce pisano rozwój, budowę i działanie nowej generacji elektronicznie sterowanych układów wtryskowych silników wysokoprężnych oraz zagadnienia związane z ich diagnostyką, regulacją i wymaganym oprzyrządowaniem warsztatowym. Adresatem są uczniowie, studenci oraz wykładowcy szkół i uczelni o kierunku samochodowym, a także profesjonalne warsztaty naprawy silników Diesla, chcące dostosować się do obsługi pomp wtryskowych i wtryskiwaczy sterowanych elektronicznie za pomocą komputera silnikowego i pracujących w toczeniu różnego rodzaju czujników, a także użytkownicy samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, chcący zrozumieć przyczyny i istotę postępu w budowie nowoczesnych silników Diesla.

wipptal | 2016-08-11
| 2012-11-24