Zazdrosny partner

Tłumaczenie: Joanna Grabiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradniki psychologiczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Coping with Your Partner's Jealousy
83-7301-866-2

Poznaj mechanizmy zazdrości i naucz się jak sobie z nią radzić. Jak radzić sobie w skażonym zazdrością związku Życie z zazdrosnym partnerem może być piekłem. Książka ta pomoże ci zrozumieć, dlaczego ukochana osoba jest zazdrosna, choć nie ma ku temu powodów, jak rozwija się to niszczące uczucie, jak jest wyrażane i jaka reakcja może poprawić lub pogorszyć sytuację. Nauczysz się m.in.: - ...

Poznaj mechanizmy zazdrości i naucz się jak sobie z nią radzić.

Jak radzić sobie w skażonym zazdrością związku

Nauczysz się m.in.:

- rozpoznawać cztery charakterystyczne style okazywania zazdrości;

- dochodzić do źródeł tego uczucia i dzięki temu je przezwyciężać;

- kształtować zdrowe "ja" i silne granice psychologiczne;

- zadbać o siebie w relacji z zazdrosnym partnerem.

Autorka podkreśla, że zazdrość nie jest wyrazem miłości ani uczuciem racjonalnym. Dla dobra swego związku należy starać się z nią walczyć.

Nina Brown to doktor pedagogiki, profesor doradztwa personalnego na Old Dominion University i ekspert w sprawach wpływu narcyzmu na związki. Napisała kilkanaście książek, m.in. Czyje to właściwie życie? (REBIS 2004).

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...(?)

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/import/books/K3161/covermin.jpg