Niepokonana

Cykl: Rok trudnej miłości (tom 2) | Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki
Wydawnictwo: Harlequin
Undercover bride
olina

Rachel jest agentką tajnej organizacji o nazwie SPEAR. Trudne dzieciństwo odcisnęło na jej psychice swoje piętno. Chce choć w małym stopniu zadośćuczynić za rasistowskie poglądy i postępowanie swego ojca. Agencja przydziela jej nowe zadanie. Właściciel i zarządca posiadłości należącej do Braterstwa Broni szuka żony, która byłaby godna urodzenia mu dziedzica jego powstającego imperium. Rachel jest zdecydowana zniszczyć organizację. Podejmując się tego zadania, nie ma jednak pojęcia, że Caleb okaże się człowiekiem całkiem innym, niż się spodziewała...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Magdalena K | 2014-12-21
Przeczytana: grudzień 2014

Nie ulwga wątpliwości, ze to zwykły romznas, choc o nie zbyt standardowym tytule, jak na ten gatunek literacki. Czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Można zorientować jak będa wyglądac losy bohaterów w kolejnych stronach ksiązki, aczkolwiek mnie osobiście zaskoczyło zakończenie, a naprawdę dawno tego nie przeżywałam.
Dlatego jezeli chesz przeczytać coś "na raz" bez większych emocji, ale z pozytywnym zakończeniem to te pozycję mimo wszytsko polecam.

wesoła23 | 2017-09-08
Przeczytana: 09 września 2017