Dobrego dnia, czyli o mocy błogosławieństw

Wydawnictwo: M
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7595-378-7
religia
Meell

Dobrego dnia, czyli o mocy błogosławieństwa - najnowsza książka ojca Leona Knabita ukazuje znaczenie słowa w codziennym życiu. Pozycja jest bardzo smacznym kąskiem nie tylko dla stałych czytelników niezwykłego mnicha, każdy może w tej książce znaleźć świeże i pełne dystansu spojrzenie na wiele kwestii codziennego życia. Dobre słowo ? to błogosławieństwo ma one Bożą moc, która może odmienić...

Dobre słowo ? to błogosławieństwo ma one Bożą moc, która może odmienić ludzkie życie.
Złe słowo to przekleństwo - pochodzi z inspiracji ojca kłamstwa, niszczy, burzy sprowadza nieszczęście. Od nas samych i od naszych wyborów zależy jakie słowa dominują w naszym życiu.
Ojciec Leon Knabit, autor licznych i popularnych publikacji, zawsze pełen optymizmu i pogody ducha, z mądrością i wielką życzliwością, pomaga nam zrozumieć tak kluczową i ważną rzeczywistość jaką jest odpowiedzialności za słowa. Dobry humor i ciepło zawsze pomaga Ojcu otworzyć serca i umysły swoich czytelników.
Książka zawiera także przykłady najpiękniejszych błogosławieństw.

źródło opisu: http://www.wydm.pl/index.php

źródło okładki: http://www.wydm.pl/index.php

justi | 2012-03-25
Na półkach: Przeczytane, Religia
Przeczytana: 2011 rok

Kiedy człowiek ma tyle lat i nie zmarnował życia, to naprawdę mówi mądre rzeczy, do których dochodzi się latami. Trzeba słuchać i korzystać, zamiast samemu wyważać otwarte drzwi.

niebieska | 2012-12-23
Na półkach: Sinalu, Przeczytane, Własne, 2012