Mężczyzna na urodziny

Seria: Harlequin Temptation
Wydawnictwo: Harlequin
A Special Something
Elika77

Bogaci tego świata mogą sobie pozwolić na wszystko. Leslie ze zdumieniem odkrywa, że w jej łóżku w luksusowej willi na Karaibach śpi ten sam mężczyzna, którego uroda zachwyciła ją w reklamie wody kolońskiej. Powiedziała żartem do brata, że ten model byłby najlepszym prezentem na jej trzydzieste urodziny. Co jednak robić, gdy kaprys został spełniony? Wzajemna fascynacja Leslie i Olmera narasta. Dziewczyna mimo to obawia się, że chodzi wyłącznie o pieniądze...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ewelina | 2016-10-03
Przeczytana: 01 października 2016

Główna bohaterka na 30 urodziny wyjeżdża na krótki urlop do rodzinnej posiadłości na Karaibach i dostaje od brata w prezencie modela, o którym marzyła widząc jego zdjęcie w gazecie.
Czy to, że mężczyzna ją adoruje to tylko gra w ramach prezentu urodzinowego?
Czy tydzień na rajskiej wyspie wystarczy żeby się zakochać?
I co się stanie, jak bohaterka odkryje, że wymarzony mężczyzna na wyspie cały czas kłamał?

qwerti86 | 2017-09-28
Na półkach: Harlequin, Przeczytane