Japoński codziennik; Część druga

Przeczytana: 17 listopada 2016

88 / 2016

Toshii | 2012-04-27
Na półkach: Przeczytane, Azja i o Azji

Bardzo dziwna pozycja, zarówno pod kątem merytorycznym jak i wizualnym. Właściwie jest to zbiór luźno ze sobą powiązanych blogowych tematów wszelakich plus komentarze z Internetu. Szczerze mówiąc to drugie jest lekko rozczarowujące. Wygląda to tak, jakby autorka zamiast stworzyć coś ciekawego i swojego, wyręczyła się innymi oraz metodą "kopiuj-wklej". Podejrzewam, że tak miało być "modnie i nowocześnie", a wyszło... tandetnie. Jeśli odbiorca będzie miał ochotę na garść komentarzy (niektóre na poziomie przedszkolaka) po prostu włączy komputer, a nie będzie marnował 37 zł w księgarni. Szkoda, bo książka (i jej rzekomo nietypowa forma)zapowiadała się ciekawie. Cóż, niektóre eksperymenty po prostu nie wypalają...

Ola | 2012-03-30
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Aktualnie czytam te ksiazke, ale nie wiem czy skoncze. Jak na razie z wyrywkowej lektury (tej ksiazki nie trzeba czytac od pierwszej stroyn do ostatniej) wynika, ze sklada sie ona z polstronicowych wpisow na blogu autorki w stylu "dzis zrobilam to a to, tu jest link do filmu" oraz 2-3 stron komenatrzy w stylu "alez to slitasne, polecam!". Naprawde autorki nie stac na cos wiecej?