To co najważniejsze

Tłumaczenie: Kwiatkowska Iza
Seria: Harlequin Medical Romance
Wydawnictwo: Harlequin
First things first

Od pewnego czasu doktor Prince sprawiał wrażenie człowieka będącego u kresu wytrzymałości; wybuchał pod byle pretekstem, atakował wszystkich za wszystko. Najwięcej obrywało się Polly, która stała wysoko w hierarchii pielęgniarek. Gdy nieobliczalne zachowanie Nicka zaczęło zagrażać pracy na całym oddziale, Polly zebrała się na odwagę i postanowiła z nim porozmawiać. To, czego się dowiedziała, bardzo nią wstrząsnęło, zwłaszcza że niedawno sama przeżyła podobny koszmar. Nie wiedziała wtedy, jak sobie pomóc, więc czy zdoła pomóc Nickowi?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998