Od piersi do talerza, czyli jak karmić małe dziecko

Wydawnictwo: Rebis
8371206003
poradniki

Czy dieta mojego dziecka jest właściwa?To pytanie zadają sobie z pewnością wszystkie matki. Autorki znane specjalistki od żywienia dzieci piszą o karmieniu piersią, o tym, jak i kiedy odstawić dziecko od piersi, jak nauczyć je spożywać pokarmy stałe, jak postępować z niejadkiem i o wielu innych sprawach związanych z odżywianiem dzieci.Wskazówki, rady i przepisy zawarte w tej książce z pewnością pomogą wszystkim mamom racjonalnie i zdrowo odżywiać swoje dzieci.

SurLaPointe | 2016-09-26
Przeczytana: 26 listopada 2016