Rachunek sumienia z mistrzami chrześcijańskiej duchowości

Wydawnictwo: eSPe
978-83-7482-454-5
sakrament pokuty
religia
A--

Refleksje mistrzów duchowości chrześcijańskiej stanowią niewątpliwie wspaniałą inspirację dla wierzącego, który chce w pogłębiony sposób przygotować się do spotkania z Bogiem w sakramencie pojednania. W naszym zbiorze do różnych propozycji rachunku sumienia dołączyliśmy więc starannie dobrane komentarze św. Ireneusza, św. Augustyna, św. Jana od Krzyża, św. Jana Chryzostoma, św. Klemensa Aleksandryjskiego, św. Tomasza z Akwinu, Rabbula z Edessy i św. Maksyma Wyznawcy. Uczą nas oni jak z rachunku sumienia uczynić prawdziwie szczerą rozmowę z Bogiem, który jest Miłością.

źródło opisu: eSPe, 2012

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl/data/gfx/pictures/medium/8/9/598_1.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!