Zabawa i nauka z krasnalami - zwierzątka z domu i z zagrody

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zabawa i nauka z krasnalami". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7660-147-2
Alicja

„W zamku księżniczki” to fantastyczne zabawy! Każda z nich: Rozwija zdolności manualne! Kształci umiejętność kojarzenia! Skutecznie przepędza nudę! Zapraszamy wszystkie dzieci, szczególnie małe księżniczki, do wesołej zabawy. Będziecie zwiedzać tajemnicze komnaty, stroić się na bal, a nawet samodzielnie zaprojektujecie fantastyczny, baśniowy makijaż. Zabawa i nauka małych badaczy...

„W zamku księżniczki” to fantastyczne zabawy! Każda z nich:

Rozwija zdolności manualne!
Kształci umiejętność kojarzenia!
Skutecznie przepędza nudę!

Zapraszamy wszystkie dzieci, szczególnie małe księżniczki, do wesołej zabawy. Będziecie zwiedzać tajemnicze komnaty, stroić się na bal, a nawet samodzielnie zaprojektujecie fantastyczny, baśniowy makijaż. Zabawa i nauka małych badaczy – to nowa fantastyczna seria książeczek, która spodoba się każdemu dziecku, jest dostosowana do percepcji najmłodszych czytelników, wykorzystuje wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej, zaspokaja dziecięcą ciekawość i potrzebę zabawy!

źródło opisu: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1496

źródło okładki: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1496

Na półkach: Jedność

Moje dziecko uwielbia wszelkiego rodzaju łamigłówki. Jej ulubionym rodzajem zadań są labirynty, ale nie pogardzi również szukaniem różnic czy odnajdywaniem brakujących elementów na obrazku itp. Alicja z takimi książeczkami może spędzać całe dnie i nigdy jej się nie nudzą.

Kilka dni temu w nasze ręce wpadła książeczka z serii Zabawa i nauka z krasnalami. Nasza część dotycząca zwierzątek w domu i zagrodzie jest przeznaczona dla dzieci od lat 4. Gdy mała zobaczyła tę książeczkę to aż jej się oczka zaświeciły. Radość niesamowita! Nie trzymałam zatem długo mojego dziecka w niepewności i szybko zabrałyśmy się do rozwiązywania. A wewnątrz znalazłyśmy wiele rozmaitych zadań.

Np. należało odnaleźć rożne zwierzątka na obrazku, pokazać, który zwierzak w rządku nie pasuje do pozostałych, policzyć ile owoców jest na drzewku, dokończyć rysować obrazek według wzoru, odnaleźć cień zwierzątka i wiele wiele innych. Wszystkie zadania były na tyle ciekaw, że Ala nawet nie zauważyła, jak dotarła do...

Na półkach