Królewna Lenka nie chce być grzeczna

Cykl: Królewna Lenka
Wydawnictwo: Skrzat
Alicja

Tup, tup, tup – słychać kroki małych stóp. Poznajcie Lenkę – małą, krnąbrną królewnę, która ciągłym grymaszeniem i złośliwymi psotami zasmucała rodziców i całe królestwo aż do dnia, w którym wydarzyło się coś bardzo ważnego…

Dzięki tej historii uwierzycie, że zgrzecznienie naprawdę jest możliwe, jeśli tylko bardzo, bardzo się go pragnie!

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/?p1=pozycja&id=1213

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/?p1=pozycja&id=1213

Na półkach: Przeczytane, Skrzat

Tym razem zaproponuje Wam taka fajniutką i króciutką książeczkę. Wydawałoby się, że to nic takiego, a tymczasem to bardzo ciekawa lektura, w którą moja Ala była bardzo zasłuchana :)

Królewna Lenka to bardzo mała dziewczynka, która stale marudzi. Choć nigdy niczego jej nie brakowało, a rodzice staja na głowie, by zaspokoić każdą zachciankę córeczki, królewna wciąż chodzi nadąsana. Nic jej się nie podoba, niczego nie lubi. Stale kaprysi i nigdy nic jej się nie podoba. Całe królestwo ma już dość jej humorków.

Król i królowa wezwali wszystkich doradców by pomogli im zadowolić córeczkę, ale nic nie pomagało. Nikt nie był w stanie zaspokoić zachcianek małej królewny. Jednak pewnego dnia Lenka postanowiła poprawę. A dlaczego? I czy uda się naszej małej bohaterce zmienić swoje postępowanie? Dowiecie się, gdy przeczytacie tę lekturę.

Książeczka o królewnie Lence to sympatyczne opowiadanie w sam raz dla naszych maluszków. Jest to wydanie zeszytowe, więc można ją zabrać ze sobą wszędzie....

Grażyna W | 2016-01-30
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Świetna książeczka. Prosty język pozwala na samodzielne czytanie już młodszym dzieciom. Napisana z dużą dozą humoru a jednocześnie uczy i pokazuje dzieciom, jacy być nie powinni. Z pewnością poczytamy z córką pozostałe części serii.

marinia | 2016-10-08
SP1 | 2016-06-06