Zdrowe życie - odżywianie, aktywność dla wszystkich

Wydawnictwo: Triada
978-83-916712-8-3
poradniki
megii24

Vademecum zdrowego stylu życia. Zdrowy styl życia stanowi obecnie temat zainteresowania dla młodych i starszych. "Zdrowe życie - odżywianie, aktywność dla wszystkich" to kolejna pozycja z tej półki. Pomoże uzupełnić wiedzę o funkcjach organizmu związanych z odżywianiem i podejmowaniem aktywności, o podstawowych składnikach odżywczych naszej żywności, pomoże nakreślić własny plan zdrowego...

Vademecum zdrowego stylu życia.

Zdrowy styl życia stanowi obecnie temat zainteresowania dla młodych i starszych. "Zdrowe życie - odżywianie, aktywność dla wszystkich" to kolejna pozycja z tej półki. Pomoże uzupełnić wiedzę o funkcjach organizmu związanych z odżywianiem i podejmowaniem aktywności, o podstawowych składnikach odżywczych naszej żywności, pomoże nakreślić własny plan zdrowego życia. W formie porad autor próbuje przedstawić sposób życia propagowany we współczesnym świecie.

źródło opisu: z okładki

ewelina | 2016-05-04