Wskazówki nie tylko dla ojców

Wydawnictwo: Fundacja Nasza Przyszłość
978-83-61146-57-5
religia
lion

Współczesny świat cierpi, ponieważ brakuje w nim odpowiedzialnych mężczyzn. Z powodu braku dobrych ojców, którzy używają swojej fizycznej i duchowej siły dla ochrony bliskich, dzieci tracą poczucie bezpieczeństwa. Mężczyźni, świat potrzebuje dziś Waszej pomocy i męskiej odwagi. Ojcowie, w czasach rewolucji feministycznej, seksualnej, kulturowej i genderowej możecie uratować swoje dzieci,...

Mężczyźni, świat potrzebuje dziś Waszej pomocy i męskiej odwagi. Ojcowie, w czasach rewolucji feministycznej, seksualnej, kulturowej i genderowej możecie uratować swoje dzieci, czerpiąc siłę z wiary w Boga. Bądźcie odważni, by dobrze ukształtować życie dzieci. W rodzinie, w której Bóg jest na pierwszym miejscu, jest szczęśliwa przyszłość.

Spis treści:
Wstęp
1. Jaki błąd popełnił pierwszy ojciec – Adam?
2. Jak ściągnąć Boże błogosławieństwo dla rodziny?
3. Jaki jest największy dar dla ojca?
4. Dlaczego Jakub ukradł ojcowskie błogosławieństwo?
5. Kogo postawić w wychowaniu na pierwszym miejscu?
6. Po co dawać dzieciom dobry przykład?
7. Jak się zachować, gdy nastąpi konflikt z dziećmi ?
8. Czym są wysokie brzegi w rodzinie?
9. Jak naśladować najlepszego Ojca − Boga?
10. Co się stało, kiedy ucięto głowy ojcom?
11. Jak być autorytetem?
12. O czym zapomnieli dziś ojcowie?
13. Co zrobić, aby ojcowie nie byli wymierającym gatunkiem?
14. Dlaczego dzisiaj ojcowie stracili autorytet?
15. Dlaczego sądzono, że Jezus Chrystus jest synem Józefa?
16. Jaka jest największa potrzeba człowieka?
17. Gdzie ojciec odnawia swoje siły?
18. Kto jest głową rodziny?
Zakończenie
Bibliografia

źródło opisu: www.fnp.pl

źródło okładki: www.fnp.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!