Bajki dla odważnych

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Scary stories
978-83-237-3886-2
disney
palalela

Odrobina strachu dodaje opowieści smaku, a często dzięki temu łatwiej oswoić różne lęki. W tej książce mali czytelnicy będą towarzyszyć ulubionym bohaterom: wraz z odważnym Aladynem spotkają ducha, z Piotrusiem Panem przestrasza się cienia kapitana Haka, pomogą rybce Nemo wydostać się z pułapki, a z dzielnymi dalmatyńczykami przechytrzą złą Cruellę. Lektura Bajek dla odważnych sprawi wiele radości i dzieciom i dorosłym Razem będziecie bardziej odważni.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/pl/ksiazki/pelna_oferta/art200.html

źródło okładki: http://www.egmont.pl/pl/ksiazki/pelna_oferta/art200.html