Samozwańczy mediator

Wydawnictwo: Stowarzyszenie BOSIP
literatura faktu
elizka

Samozwańczy mediator to zbiór niespełna dwustu felietonów zaprezentowanych w układzie chronologicznym zawierających myśli, notatki, refleksje, wspomnienia, pomysły i obserwacje autora wydawnictw. Były one systematycznie publikowane w internecie w okresie od października 2010 r. do października 2011 r. na blogu autora pt. WYNIEGRA (Wynurzenia Niepełnosprawnego Grafomana) na stronie http://wyniegra.blog.pl.
W opracowaniu tym czytelnik znajdzie oryginalne spojrzenie na wydarzenia z okresu 2010/2011, fragmentaryczny obraz stanu współczesnego polskiego społeczeństwa oraz praktyczną wiedzę w zakresie mediacji.
Książka jest łatwa w czytaniu, nie nużąca, po prostu ciekawa. Z jej treści można zapoznawać się w sposób wybiórczy, losowy, sekwencyjny lub dowolny. W pewien sposób może być traktowana jako podręcznik dla przyszłych mediatorów, a w równocześnie stanowić źródło inspiracji dla animatorów życia społeczno-politycznego.
Jednak niniejsza pozycja nade wszystko zapewnia intelektualną rozrywkę dla osób o empatycznym podejściu do drugiego człowieka.

źródło opisu: http://www.bosip.pl

źródło okładki: http://www.bosip.pl