Chronopia. Gra bitewna w świecie dark fantasy

Tłumaczenie: Artur Marciniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Chronopia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Target Games Polska
Chronopia: Dark Fantasy Combat System
91-7898-486-6
Chronopia, Gra bitewna, RPG
hobby
Andman

Jedyny Król powrócił spoza grobu, by odzyskać swe stracone królestwo. Wielka Triada elfich książąt, krasnoludzkich wodzów i ogra-imperatora rozpadła się, gdy przyszło dzielić łupy. Czterech Mrocznych Proroków, spaczonych nienawiścią do Jedynego Króla, zawarło pakt z nieziemskim złem. Sępy krążą nad polami bitew, potężni niezwyciężeni rycerze wymieniają ciosy z Krasnoludami, Myrmadony Czarnokrwistych tratują i rozrywają na strzępy Elfich jeźdźców dosiadających Smokobójców. A czarne sztandary Oddanych, demony z Krainy Zmierzchu i Lordowie Deformanci rzucają coraz dłuższe cienie na spragnioną pokoju ziemię. Czary rozrywają niebiosa, gdy Elfi Zjadacze Lotosu walczą ze zmieniająca czas magia Chronomantów i z zaklęciami przeklętych Oddanych.

Słońce zachodzi nad mrocznym światem. Nadszedł czas niepewności i zdrady, gdy brat staje przeciw bratu w gorzkiej bitwie o władzę i przetrwanie. Nadszedł czas bohaterów i czas zła.

Czas Chronopii

Na 200 stronach tej książki znajdują się:
- Szczegółowa historia i opis pięciu ras: Pierworodnych, Czarnokrwistych, Elfów, Krasnoludów i Oddanych.
- Chronologia Chronopii zawierająca rysunki przedstawiające najważniejsze wydarzenia historyczne.
- Wiele ilustracji wykonanych przez czołowych grafików.
- Blisko pięćdziesiąt stron zasad, wyczerpująco zilustrowanych diagramami i opatrzonych licznymi przykładami.
- Bogato ilustrowane Listy Armii.
- Kolorowe wzorniki.
- Kolorowe żetony.
- Karty oddziałów i modeli pojedynczych.
- Wyjmowaną kartę pomocy w grze.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!