Pies. 100 sposobów na jego poznanie

Wydawnictwo: Muza
flora i fauna

Tabor Roger MUZA Rok wydania 2007 Stron: 144 Format: 21.6x27.9 cm Oprawa: Miękka? niezbędny przewodnik dla właścicieli psów ? 100 fascynujących aspektów psich charakterów i ich otoczenia ? sposoby psiej komunikacji z właścicielem i innymi psamiPobudki działania psa nie zawsze są jednoznaczne, ale wszystko, co robi ma swoje przyczyny. Czy kiedykolwiek zastanowiło cię, dlaczego pies wykonuje polecenia swego pana, jest towarzyski, wierny i zdolny do ciężkiej pracy i dlaczego odczuwa potrzebę pójścia za właścicielem, kiedy ten wychodzi? wszystkiego dowiesz się, gdy przeczytasz tę książkę.

Nacia123 | 2016-08-11
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane