Broń przeciwpancerna

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kompendium Uzbrojenia Współczesnych Wojsk Lądowych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lampart
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Getos

"Broń przeciwpancerna" jest kolejną książką z serii „Kompendium Uzbrojenia Współczesnych Wojsk Lądowych". Zostały w niej omówione wszystkie podstawowe rodzaje broni służącej do zwalczania czołgów, od armat i przeciwpancernych pocisków kierowanych do śmigłowców szturmowych.

źródło opisu: Lampart, 1996

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Lemur80 | 2016-04-20

Wysoko wyspecjalizowana lektura dotycząca broni przeciwpancernej. Zainteresowany znajdzie w niej głównie szczegółowe opisy takich systemów rakietowych (ppk), jak: TOW, HOT, Malutka, Spike, Hellfire itd.

Czy warto zaufać ufologowi? Moim zdaniem warto, Pan Witkowski nie jest autorem, który w książce o współczesnej broni, będzie wprowadzał dygresje dotyczące porwania walecznego T-34 przez zielone ludki z czułkami.

Jednym słowem "Broń Przeciwpancerna" to książka więcej niż solidna. Oczywiście może się zdarzyć, że człowiek, który pozjadał zęby w temacie przeciwpancernych pocisków kierowanych, będzie się zżymał na to i owo. Jednak w ogólnym rozrachunku trudno jest Panu Igorowi zarzucić brak profesjonalizmu i wiedzy.

Nadmienić należy, że książek zajmujących się podobną, lub taką samą tematyką jest na polskim rynku wyjątkowo niewiele. Warto więc spróbować i przekonać się,czy tego rodzaju lektura jest czymś lepszym niż wytrzeszczanie oczu podczas czytania wikipedii:-)

Bar | 2014-10-29
Przeczytana: 2007 rok