Współczesna wojna lądowa

Tłumaczenie: Wiesław Borożyński
Wydawnictwo: Espadon
Getos

Ilustrowana encyklopedia wiedzy o sprzęcie bojowym, logistyce i taktyce współczesnego pola walki.

źródło opisu: okładka książki

Lemur80 | 2016-04-20

Spora część opisu "Współczesnej Wojny Lądowej" odpowiada (przynajmniej jakościowo), innym książkom ESPADONu z tej samej serii, przykładowo:

Chodzi tu oczywiście o zastosowanie podobnej konstrukcji rozdziałów i tej samej filozofii tyczącej się objaśnianiu zagadnienia. Cała seria charakteryzuje się wysoką jakością wydania, tłumaczenia i zawartości merytorycznej. W przypadku "Współczesnej Wojny Lądowej" normy jakościowe są identyczne, co czyni ją dla fanów wydawnictwa ESPADON pozycją obowiązkową.

Świat się zmienił, ale warto spojrzeć jak widziano wojnę lądową 20 lat temu.