Mówię i śpiewam świadomie

Wydawnictwo: Universitas
8324205918
emisja głosu
poradniki

Pierwszy podręcznik stworzony zarówno dla wykładowców, jak też i słuchaczy uruchamianych obecnie podyplomowych studiów z zakresu emisji i higieny głosu. Praca obejmuje zagadnienia teoretyczne związane z budową aparatu głosowego i zjawiskiem impostacji głosu oraz zawiera autorską propozycję praktycznej metody pracy nad głosem. Jest cenną pomocą dydaktyczną na studiach kształcących nauczycieli i logopedów, ale korzystać z niej mogą wszyscy ci, którzy w sposób zawodowy posługują się głosem, a więc mówcy, aktorzy, politycy, a przede wszystkim pedagodzy..

Barbra Szym | 2015-04-27
Przeczytana: 2006 rok

Każdy kto chce zgłębić teorię emisji głosu powinien mieć okazje zapoznania się z tą książką. Ciekawa pozycja nie tylko dla osób śpiewających, ale i jak sam tytuł wskazuje, dla osób pracujących głosem. Książka zawiera nie tylko sucha teorię, ale i szereg ćwiczeń.

chuj | 2016-09-06
ajda | 2016-07-31