Modlitwa serca. Rozmowy z młodymi

Tłumaczenie: Agata Ryndak-Laciuga
Wydawnictwo: eSPe
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
La preghiera del cuore. Conversazioni con i giovani
religia
Anna

Modlitwa jest miłością, a miłość zawsze powinna wzrastać, jeśli ma być autentyczna. Na drodze modlitwy czają się różne zasadzki. Najczęściej wpadamy w dwie, może najbardziej niebezpieczne: przywiązywanie zbyt wielkiej wagi do słów i przesadna intymność. Jeżeli modlitwa pochodzi z głębi serca, mocniej zaznacza się w naszym codziennym życiu, determinuje nasze wybory, daje gwarancję, że jest miłością. Rozważania zawarte w tej książce mogą wskazać drogę tym, którzy błądzą po fałszywych ścieżkach.

Anna | 2012-03-21
Przeczytana: 18 marca 2012

Dużo o modlitwie, dużo o miłości... piękna, głęboka, oparta na doświadczeniu. Autor prowadzi nas drogą ku prawdziwej modlitwie, a szlak wyznaczają mu ojcowie Kościoła i inni święci specjaliści.